Nyitott pozíciók

VÁLLALATUNK TEVÉKENYSÉGI KÖRE IDŐRŐL IDŐRE BŐVÜL, EZÉRT FOLYAMATOSAN KERESSÜK A JÓ SZAKEMBEREKET. ÁLLÁSAJÁNLATAINKRA MINDEN ESETBEN SZAKMAI ÖNÉLETRAJZZAL ÉS MOTIVÁCIÓS LEVÉLLEL JELENTKEZHET, EHHEZ CSUPÁN A MEGPÁLYÁZNI KÍVÁNT POZÍCIÓRA KELL KATTINTANIA. KÉRJÜK, MINDENKÉPP JELÖLJE MEG A VÁRHATÓ KEZDÉS IDŐPONTJÁT, ILLETVE ADJA MEG FIZETÉSI IGÉNYÉT. NYITOTT POZÍCIÓ HIÁNYÁBAN IS ELJUTTATHATJA HOZZÁNK ÖNÉLETRAJZÁT, ILYEN ESETBEN FELTÉTLENÜL ADJA MEG, HOGY MILYEN SZAKTERÜLETEN ÉS MELYIK IRODÁNKBAN SZERETNE ELHELYEZKEDNI. JELENTKEZÉSE ADATBÁZISUNKBA KERÜL, ÉS AMENNYIBEN KÉPZETTSÉGÉNEK ÉS SZAKTUDÁSÁNAK MEGFELELŐ POZÍCIÓ VÁLIK ELÉRHETŐVÉ CÉGÜNKNÉL, MEGKERESSÜK ÖNT.

Targonca szerelő

Targonca szerelő munkatársat keresünk kecskeméti partnerünk telephelyén történő munkavégzésre, aki  Kecskeméten, vagy Kecskemét vonzáskörzetében lakik.

Feladatok:

  • emelőgépek, targoncák karbantartása, javítása
  • a munkával kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • alkalmanként partnereinknél történő helyszíni munkavégzés

Elvárások:

  • autóvillamossági műszerész, vagy elektronikai műszerész képzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • személyi számítógép felhasználó szintű ismerete
  • szorgalom, terhelhetőség, megbízhatóság, képesség-, hajlandóság önálló munkavégzésre
  • jó kommunikációs készség
  • fogékonyság, hajlandóság új ismeretek megszerzésére
  • előny, de nem feltétel 2-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • pályakezdőt is szívesen fogadunk

Amit kínálunk ?

  • versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • jó munkafeltételek
  • megbízható, stabil vállalati háttér
  • próbaidő letelte után határozatlan idejű munkaszerződés
Tovább >